نرم افزارهای مورد نیاز شما

نرم افزارهای کاربردی و موردنیاز خود را می توانید از این صفحه جستجو و دانلود کنید. 

دانلود نرم افزارها

دانلود نرم افزارها

1

قدرتمندترین مجموعه نرم افزار اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد. مایکروسافت آفیس از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هر کدام کاربرد گسترده‌ای دارند. امروزه به همراه داشتن این مجموعه جزو ملزومات نرم افزاری محسوب شده و بیش از یک میلیارد کاربر در جهان همه روزه از این مجموعه استفاده می‌کنند.

2

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین می آورد، اما با کلیک ویو می توان آن را در چند دقیقه انجام داد .کلیک ویو بستر هوش کسب و کار برای تبدیل داده ها به دانش می باشد. این نرم افزار، هر کسب و کاری را قادر می سازد تا داده های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کند و به مدیران کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری  مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند.

3

نرم افزار کمتازیا راه حلی کامل و مطمئن برای خلق انواع فیلم های آموزشی مالتی مدیا است که با امکانات بسیار و متنوعی که پیش روی کاربر در سه زمینه ضبط حرفه ای، ویرایش حرفه ای و انتشار حرفه ای می گذارد، وی را از هرگونه نرم افزار جانبی بی نیاز می سازد. به علاوه این نرم افزار در کنار قابلیت های متعدد ساخت آموزش های الکترونیک، قادر به خلق آزمون های الکترونیک و چندرسانه ای مفیدیست که بر اهمیت آن می افزاید.